top of page

Hizmetlerimiz_

Deniz & Liman Güvenliği

 

Türkiye'nin deniz yetki alanında bulunan liman tesislerinde, alanında uzman ekip ile son derecede tecrübeli, üstün teknoloji kullanılarak güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Liman, rıhtım, iskele veya bir sahil kesiminin, deniz vasıtalarının su altı ve su üstü kontrolleri, yüksek teknolojik malzemeler ile modern güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Sivil Havalimanı Güvenliği

Beştepe güvenlik, sivil hava limanlarında profesyonel ekip ruhu ile teknolojiyi birleştiren deneyim sayesinde üst düzey güvenlik sağlamaktadır. Alınacak bu tedbirler, Hizmetlerin düzen ve ivedi yürütülmesine engel olmayacak ve havalimanlarının mahalli şartları ve özellikleri göz önünde bulundurularak, (ICAO ve ECAC) tarafından belirlenen standartlar uygulanacaktır.

Eğitim Kurumları Güvenliği

Her kademe eğitim kurumuna kurumun bütün kriterleri değerlendirilerek ölçeklendirilmiş güvenlik hizmet çözümleri sunuyoruz.

Son derecede üstün teknoloji, üst düzey risk değerlendirme metotları uygulanarak eğitim kurumlarında nezih, güvenilir bir ortam oluşturarak güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Eğitim kurumlarında karşılaşabilinecek her türlü tehdit unsurunu bertaraf ederek, eğitim ve öğretim akışını aksatmayacak profesyonellikte hizmeti aktive etmektedir.

Alışveriş ve Yaşam Merkezi Güvenliği

Alışveriş ve Yaşam Merkezi Güvenliği, konusunda uzman personeller ile üstün teknoloji kullanılarak modern bir huzur ortamı oluşturmaktadır.

AVM ler tüketim ihtiyaçlarının karşılandığı son derecede önem arz eden yaşam merkezleridir. Bu merkezler ihtiyaçların huzurlu güvenilir giderilebilmesi için alanında uzmanlaşmış kadromuzla profesyonel koordinasyon teknikleri uygulanarak dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı önleyici tedbirler uygulayıp güvenilir yaşam merkezi ortamı oluşturmaktadır .

Müze ve Ören Yeri Güvenliği​

Müze ve ören yerleri güvenliği yüksek güvenlik gereksinimleri duyulan özel yerlerdir.

 

Telafi imkânı bulunmayan sanat eserlerini ve tarihi objeleri, el yazması kütüphanelerinde ve ören yerlerinde dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı can ve mal güvenliğini ileri teknoloji ürünü sistemler ile koordine ederek son derece modern düzeyde güvenlik hizmeti sağlanmaktadır.

Şanlı tarihimizin bu güne kadar korunmuş miraslarının kıymetini biliyoruz. Ören yerlerinde çalışacak personelimizi özenle seçiyor ve ek eğitimlere tabi tutuyoruz.

Şehir Güvenliği​

"Güvenilir Güvenliğe" ihtiyaç duyulan her noktadayız. Tehdit unsurlarının bertaraf edileceği acil durumlarda profesyonel yönetim ve potansiyel tehlike tehditlerini daha önceden belirleyerek oluşma ihtimalini sıfır noktasına indirmek.

bottom of page